Gorąco zapraszamy Państwa na wakacje w Krościenku w sercu Pienin. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy letnią ofertę, która zagwarantuje Państwu udany urlop. Zajazd Sokolica stanowi idealną bazę noclegową i turystyczną. W okolicach znajdują się liczne szlaki górskie oraz wiele atrakcji, które sprawią, że nie będą się Państwo tutaj nudzić. Krościenko to miejsce, w którym każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

To zakątek Polski, który spełni oczekiwania zarówno miłośników aktywności na świeżym powietrzu, jak i błogiego wypoczynku. Nasza oferta obejmuje nie tylko komfortowe noclegi, ale także wyżywienie w naszej restauracji. Serwujemy w niej smaczne dania kuchni domowej.


 

Pokój 1 osobowy

cena za pokój ze śniadaniem
150/dobę
  • pokój 104 w Sokolicy

Pokój 3 osobowy

cena za pokój ze śniadaniem
360/dobę
  • pokoje w Sokolicy 208

Specjalna promocja!

 

Nocleg ze śniadaniem:

Posiadamy pokoje z łazienkami, wyposażone w telewizor, sieć wi-fi; restaurację z kuchnią domową i regionalną; parking monitorowany; świetlicę; rabaty od firm współpracujących z naszym Zajazdem

Śniadanie

Bufet szwedzki (parówki na ciepło, jajecznica na maśle / boczku, półmisek wędlin, deska serów, pasta z jajek, twarożek, mix warzyw (sezonowych), płatki śniadaniowe, mleko, pieczywo, masło, dżem, kawa, herbata, woda)

 

Wakacje w Krościenku w sercu Pienin