Wesele w Pieninach

Zajazd Sokolica to idealne miejsce na organizację przyjęć weselnych. Z przyjemnością podejmiemy się zorganizowania Państwa uroczystości wsłuchując się w Państwa sugestie i marzenia dotyczące tej niepowtarzalnej chwili.
W naszym ośrodku poczujecie się Państwo wyjątkowo –eleganckie wnętrza, smaczne jedzenie, przystępne ceny, miła obsługa oraz możliwość organizacji części imprezy w góralskiej „Kolibie w Smrekach” spełnią oczekiwania najbardziej wymagających par. Wesele w Pieninach tylko u Nas.

Sale bankietowe

Przyjęcia w Zajeździe Sokolica organizowane są w dwóch klimatyzowanych i stylowych salach.
W większej sali gościć może do 130 osób, a mniejsza sala to miejsce z wyodrębnionym parkietem do tańca i miejscem na oprawę muzyczna lub przewidziana na kameralne przyjęcia do 50 osób. Dysponujemy również szatnią. Dzięki umieszczonej kamerze i TV wszyscy Goście większej sali mają podgląd na tańczących na parkiecie.

Dekoracje

W cenie zapewniamy subtelne dekoracje sali weselnej żywymi kwiatami i świecami, stołów i bufetów oraz ozdobienie krzeseł eleganckimi, jasnymi pokrowcami by zapewnić niepowtarzalną oprawę i nastrój.

Noclegi

Gościom weselnym proponujemy pobyt w komfortowych pokojach po specjalnych cenach.

Menu

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy propozycje menu. Do Państwa dyspozycji oddajemy miłą obsługę oraz smaczne dania kuchni polskiej i regionalnej. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje pod względem kompozycji indywidualnego menu.

W cenę nie są wliczone:
• Tort weselny i ciasta (możemy zaproponować wybór ciast i tortów weselnych z najlepszych cukierni w okolicy),
• Alkohol (możemy zaproponować Państwu alkohol w atrakcyjnej cenie).

Imprezy weselne trwają do godziny 5:00 rano.

Usługi dodatkowe

Uroczystość Państwa może zostać wzbogacona o takie elementy jak:
• stół wiejski z pieczonymi mięsami w góralskiej „Kolibie w Smrekach”,
• pokaz sztucznych ogni,
• oprawa uroczystości tańcami i śpiewem zespołu góralskiego.

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie, dbając o każdy szczegół, aby Państwa uroczystość zapisała się w pamięci obecnych jako przeżycie romantyczne i niezwykłe. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju życzenia z Państwa strony.
Pomagamy również w organizacji: polecamy współpracujące z nami i sprawdzone zespoły muzyczne, kapele góralskie, DJ-a oraz firmy transportowe.